Lyžovanie

Jahodná – Krajina lyžiarskeho dobrodružstva a krásnych výhľadov.

Lyžovanie v Lyžiarskom stredisku Jahodná

Lyžovanie na Slovensku znamená spoznávať krásu hôr a zimného rajónu. A jedným z týchto zimných rájov je aj Lyžiarske centrum Jahodná, nachádzajúce sa v nádhernom regióne Košíc. Tento úchvatný lyžiarsky areál je miestom, kde sa stretávajú nadšenci zimných športov, rodiny hľadajúce zábavu na svahu, a všetci tí, čo túžia po skvelej lyžiarskej atmosfére.

Na našej webovej stránke o Lyžiarskom centre Jahodná sa dozviete všetko, čo potrebujete vedieť o tomto úžasnom lyžiarskom stredisku. Od informácií o svahoch a lyžiarskych tratíach po služby, ktoré tu nájdete, a tipy na najlepšie ubytovanie v okolí. Sme tu pre vás, aby sme vám pomohli plne využiť váš lyžiarsky pobyt v Jahodnej. Vítame vás, aby ste sa s nami podelili o túto stránku plnú lyžiarskej vášne a radosti!

Ako sa k nám dostanete

Odbočku športovo rekreačného strediska Jahodná nájdete pri výjazde z Košic Čermeľským údolím smerom na Gelnicu a Krompachy 15 km od konca hranice mesta Košice.

Pohodlne Vás dovezie pravidelná autobusová linka č. 14 MHD od štadióna LOKOMOTÍVA priamo ku chate JAHODNÁ. Časový harmonogram odchodov autobusu nájdete TU.

Zjazdové trate

Webkamery

Fotogaléria